You are here:

?>

Kebab na dowóz Włocławek

Obiady Włocławek
Podróżowanie samochodem po Polsce
Choć ceny na stacjach benzynowych nie są zbytnio niskie, a na dodatek polskie drogi ciągle nie należą do generalnie bardzo dobrych, to nie jest powiedziane, że zwiedzanie Polski za pomocą samochodu jest złym pomysłem. W końcu można wymienić wiele urokliwych miast i miasteczek bądź tysiące zabytków, atrakcji…
Jeśli w grę wchodzi samochodowe zwiedzanie Polski, na początek warto przede wszystkim ustalić trasę. Zakładając, iż wyruszamy z Warszawy, warto na początek pojechać na Mazury. Trzeba otwarcie napisać, że przykładowo dwa dni w Ostródzie to prawdziwym strzał w dziesiątkę.
Mazury są przepiękne, lecz trzeba wyruszyć gdzieś dalej – a może Sopot? W zasadzie jedyną wadą naszego morza jest to, że jest stosunkowo zimne. Jednakże to jedyna wada. Przecież nadbałtyckie plaże są bardzo ładne. Co później? Warto pojechać do Gdańska, bo to jedno z najpiękniejszych miast w kraju. Kilka godzin autem od Trójmiasta mieści się niemniej urokliwe miasto, mianowicie Toruń. Potem warto kierować się na południe – dwa dni w Krakowie to minimum. Nawet takie osoby, które już były w Krakowie, powinny jak najbardziej powtórzyć zwiedzanie. Z Krakowa warto udać się chociażby do Zakopanego, czyli stolicy polskich gór… To przykładowy plan podróży po Polsce; jedno jest pewne – warto poznawać Polskę.
Źródło: Kebab na dowóz Włocławek

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top